Label Master – Rulo Etiket Kesim

Matbaa Rulo (Bobin) Etiket Kesim Lazer Makinesi;

Bilindiği üzere bir çok baskı tekniği var; Özellikle flekso (flexo) baskı ile baskı yada dijital baskı makinelerinde (Hp Indigo, Oki, ) gibi baskı makinalarında çok hızlı baskı yapılabilmekte. aynı hızlılıkta kesim yapılmamaktaydı. Label Master Rulo etiket kesim makinası burada mükemmel bir çözüm. Çok kısa sürede bar kot okuyarak işi hemen çağıra biliyoruz. Boşa kesim harcamadan anında hatasız kesime başlamaktadır. Bu sayede kesim adeti ne olursa olsun maliyetsiz ve bıçaksız dijital kesim sayesinde kesimi yapabiliyoruz ve sarf kesim miktarı yok denecek kadar az.

Finiş hattı seçenekleri; lazerle kalıp kesme / kodlama / mikro delme, yarı döner kalıp kesim, tam dönen flekso vernikleme, yarı döner flekso vernikleme / baskı, yarı döner Sıcak Dökme, üst üste binme, kendinden hoşlan / astar laminasyon u, masa tespiti, kaplama, yarma.

– İşlenebilir malzemeler ; KAĞIT, KAĞIT KAĞIT, PET, PP, TNT, BOPP.

– Labelmaster, Sınıf 1 ürünü IEC EN 60825/1 standardına uygundur.

Özellikle yüksek stabiliteye sahip kaynaklı çelik konstrüksiyon – titreşimsiz

Tek (mono) veya iki (çift) lazer ünitesi, 350x350mm çalışma yüzeyi için lazer kabin.

İkinci lazer ünitesi daha sonra takılabilir. İsteğe bağlı lazer çıkışı: 150W, 250W

Dokunmatik ekranlı PC

Geri çekme tertibatı ile atık ızgaralar kaldırma birimi, 76 mm şaft, basınçlı hava ile gerilebilir

Bastırma tertibatı ve bıçak kılavuzu bulunan tutkallama istasyonu

Haddeleme birimi mevcuttur.

Tork ölçümü ve değişken gerilim kontrolü ile servo motor.

76 mm şaft, basınçlı hava ile gerilebilir

Tekrar açma ünitesi mevcuttur.

Tork ölçümü ve değişken gerilim kontrolü ile servo motor.

Çekiş kontrolü için rulonun çapının elektronik olarak izlenmesi

76 mm şaft, basınçlı hava ile gerilebilir

Parça kumandası elektronik kontrollü, kontrol hassasiyeti 0.1mm

ICARO Yazılımı : DXF, AI, PDF, EPS, BMP, JPG … formatları, otomatik vektör optimizasyonu, kesme işlemleri sürekli olarak (adım adım), sıralı numaralandırma, seri hale getirme ve veritabanlarının entegrasyonu ile kontrol edilebilir.

Label master ambalajlama ve etiketleme alanlarında rulo malzemelerin işlenmesine yönelik en gelişmiş sistem makinesidir. Hem dijital hem de geleneksel finisaj için doğru modüler çözümdür. Labelmaster, satın alım sonrasında veya daha sonra, yenilenebilecek bir dizi isteğe bağlı yükseltme ile özelleştirilebilir. Sıklıkla değişen siparişleri, yüksek talepleri karşılamak ve yüksek kesme kalitesiyle daha küçük baskı süreleri sağlamak için, LABEL MASTER  Lazer Dönüşümü gelecek odaklı lazer teknolojisidir.

LABEL MASTER, teknik olarak sofistike ve karmaşık “delici” / kesim, yarım kesme, işaretleme, seri numaralama, mikro delme ve etkileyici bir iş akışı sağlar. LABEL MASTER, flekso grafik baskı istasyonu, sıcak ön pres istasyonu, mekanik delme istasyonu veya vernikleme istasyonu gibi ileri işlemler için çok sayıda seçenekle don-atılabilir ve bu nedenle kendisini profesyonel etiket üretimi için modern, esnek ve güçlü bir işleme merkezi olarak sunar.