Galvo Lazer Uygulamaları

  1. Ayakkabı & Terlik Giotto Galvo lazer Örnekleri

    Giotto Galvo lazer ile sayısız makinamız İstanbul’da Güngören,İkitelli Aymakop, Aykosan ayakkabıcılar sitesinde, Gedikpaşa, Avcılar ve Sultançiftliği bölgelerinde kullanılmaktadır. Terlik imalatında artık Giotto Lazer vazgeçilmez bir cihaz. Giotto galvo Lazer ile delik delme , dekorasyon, saya kesimi dahil tüm işlemleri yapabilmektedir. Ayrıca ayakkabı imalatında yine saya kesimi dahil delik delme, lazer desen kazıma, lazer dekorasyon, mostra imalatı, taban yazı ve desen lazer kazıma yapabilmektedir. Aşağıdaki video terlik imalatı seyredebilirsiniz.

Giotto lazer ile yapılmış ayakkabı ve terlik örnekleri

2. Testil & Konfeksiyon Giotto Lazer Örnekleri

Giotto Galvo Lazer ile tekstil ve konfeksiyon alanında mükemmel kullanım alanlarından biridir. Günümüzde artık lazer sadece kesim olarak kullanılmamakta kesim ve ayrıca lazer eskitme olarak da kullanılmaktadır. Lazer Kesim elbise imalatı eğer Giotto Galvo Lazeriniz yok ise imalatta fiyat ve termin tutturmanız neredeyse imkansızdır. Düz kesim lazer makinelerine oranla yaklaşık 10 kat daha hızlı kesim ve markalama yapabilmektedir. Bundan dolayı aynı günde yüksek üretim ve kazanç sağlar. Aşağıdaki videoda lazer kesim elbise imalatı yapmaktadır.

 

3. Kanat Deri Giotto Galvo Lazer Örnekleri

Giotto Galvo Lazer yada Iscan Galvo Lazer ile kanat deri üzerinde inanılmaz hızda ve hassaiyette tabak derilere değer katmakta. Tabak deri lazer delik delme, desen kazıma, lazer ile resim kazıma gibi işlemleri yapabilmekte ve bu kanat deriler konfeksiyonda kullanılmaktadır. Aşağıdaki videoda tabak deri lazer işleme yapmaktadır.

 

4. Mobilya & Ahşap & Ayna Galvo lazer Örnekleri

Giotto Galvo Lazer Mobilya sektöründe yeni yeni kullanılmaya başlamıştır. Aslında kullanım amacı ve üretilen ürüne değer katma açışında mobilya en etkili olduğu sektör olarak söyleyebiliriz. hali hazırda İnegöl, Kayseri, Ankara, Konya, İzmir, Balıkesir gibi bölgelerde birçok üretici ve fason imalat yapan firmalar giotto galvo lazer ile üretim yapmaktadır. Giotto Galvo Lazer aynı zamanda ayna lazer desen kazımada mükemmel bir ürün. Giotto galvo ile ahşap lazer oyma, ahşap lazer kazıma, ahşap resim kazıma, ahşap lazer gravür, ahşap lazer aksesuar imalatı, ahşap lazer kesim işlemlerini yapabilmektedir.

5. Denim Giotto Galvo Lazer Örnekleri

Denim sektöründe artık galvo lazer olmaz ise olmaz bir cihaz. Hali hazırda tüm kuru işlem proseslerinizi ( Destroy-Yıpratma, Zımpara-Bıyık, İğne Kırığı -Falçata, Desen-Resim ) gibi işlemleri tek bir cihaz ile maliyetsiz yapabilirsiniz.

6. Reklam ve Aydınlatma Giotto Galvo Lazer Örnekleri

Giotto Galvo Lazer ile çok çeşitli reklam promosyon imalatı ve LGP led panel imalatı yapabilirsiniz. Bilindiği üzere pleksi reklam tabela sektöründe çok önemli özel bir malzeme. Ayrıca pleksi ışığı taşıyabilen çok mükemmel bir malzeme. Bundan dolayı reklamcılar pleksi üzerine kalın çizgi çizerek ve şerit ledi yandan vererek pleksiye lazer ile çizdiği çizgisel şekilleri aydınlatır. Bu sayede reklam tabela imalatı ve exit çıkış panoları gibi ürünleri yapabilir. aydınlatma sektöründede yine pleksi ışığı mükemmel taşıdığından dolayı giotto galvo lazer ile üzerine noktalar atar ve yine pcb üzerine döşenmiş ledleri pleksinin yanından vererek LGP aydınlatma armatür imalatı yapılır.

7.Giotto Galvo Lazer Aksesuar ve Hediyelik Eşya Örnekleri

Giotto Galvo lazer ile bir çok aksesuar imalatı üretebilirsiniz. Lazer kesim ahşap kutular, duvar saatleri, tablo, ahşap magnetler, 3d lambalar, takılar, tekstil aksesuarları, kartvizitler gibi birçok üretim yapabilirsiniz. Son olarak düğün, kına , doğum günü gibi özel günlerde ayna pleksi davetiye ayna pleksi üzerine isim yazdırma gibi davetiye imalatı yapabilirsiniz.

AYNA PLEKSİ , AHŞAP HEDİYELİK EŞYA ÜRETİM ÖRNEKLERİ

8. Matbaa ve Davetiye Giotto Galvo Lazer Örnekleri

Giotto Galvo Lazer ile kağıt lazer kesim ve dekorasyonu mükemmel yapabilirsiniz. Artık dekoratif kağıt kesmek çok kolay. Bıçak yaptırmanıza gerek yok. Çok daha detaylı ve imkansız ince detayları giotto galvo lazer ile kesebilirsiniz. Matbaa da baskılı kağıdı kamera ile okuyarak istenilen bölgeleri kesebilir. Etiket imalatı yapabilirsiniz.