Slide

Giotto Paper ile lazer kesim davetiye kesimi hızlı ve kaliteli olarak üretim yapabileceğiniz tek cihaz olarak bilinmektedir. hali hazırda Türkiye’de büyük davetiye firmalarının bir çoğu giotto paper ve I-scan lazer ile kabinli yada rulodan ruloya davetiye kesimi yapan lazer makinelerimiz ile üretim yapmaktadır. Giotto lazer ve I-scan lazer ile kesim kalitesi ile net ve çok temiz kesim yapabilmektedir. Önemli uyarıda bulunmak gerekirse Daha önceden diğer marka lazerler ile denemeler yapmış müşterilerimizin lazer kesim davetiye lazer kesiminin kaliteli olamıyacağına ve yüksek üretimin mümkün olmadığına karar vermişler ve giotto lazer testinden sonra kararlarını değiştirip Giotto Paper Lazer  yatırımı yaparak üretime başlamıştır.

Matbaa sektöründe ahşap lazer kesim kitap kapları ve kağıt dekorasyonu yapılmaktadır. Flexi Ahşap kapları flexi wood olarak nette bir çok görsel bulabilirsiniz. Burada giotto paper galvo lazer ile matbaa sektöründe kitap kaplarında logo kazıma, resim kazıma, delik delme yada dekoratif kesim yaparak farklı tasarımlar elde edebilirsiniz. Deri, ahşap, kumaş, kadife üzeri kazıma ve kesim yaparak ürünlerinize değer katar.

Son zamanlarda ahşap kitap kapağı lazer kesim ve desen kazıma ile dekoratif ve çok değerli kitaplar yapılabilmekte. Ahşapta flexi yani, esnek kıvırma için farklı çizği kesimler yaparak flexi wood olarak adlandırılan kitap kapakları, ahşap kutular yapabilirsiniz. Giotto gslvo lazer ile artık daha farklı ürünler yapabilirsiniz