Galvo Lazer Pleksi Noktalama Makinasi

Endüstriyel Laser Sistemleri

Flexi Blu 800 ve FlexiBlu 600

(Display ve Aydınlatma Panel Üretim Sistemleri)

Sistem Konfigürasyonu FlexiBlu 800 – 230w :

Iscan HS 230w Laser Sistemi, Kırmızı Laser Pointer, Chiller Endüstriyel Su Soğutucu, Beam Expander (Laser Işın Demeti Uzatıcı), Duman Emiş Sistemi, Sabit ve Hareketsiz Kafa Yüksekliği, Standart Icaro Programı, Blu (Backlight Unit) Programı Dahildir, Sürekli Üretim İçin 2 Adet Sağ Sol Hareketli ve Alttan Vakumlu Herbiri Net 900x1600mm İşlem Alanlarına Sahip Masalar, Vakum Pompaları Dahil, Class1 Güvenlikli Kapalı Sistem.

Sektörler :

Blu (Backlight Display Panel) Üretimi, Led TV ve Bilgisayar Monitör Panel Üretimi, Dekorasyon Panel Üretimi (Pleksi, Ahşap, Deri…)

Sistem Konfigürasyonu FlexiBlu 600 – 135w :

Giotto HS 135w Laser Sistemi, Kırmızı Laser Pointer, Chiller Endüstriyel Su Soğutucu, Beam Expander (Laser Işın Demeti Uzatıcı), Duman Emiş Sistemi, Sabit ve Hareketli Kafa Yüksekliği, Standart Icaro Programı, Blu (Backlight Unit) Programı Dahildir, Sürekli Üretim İçin 1 Adet Hareketli ve Alttan Vakumlu Net 600 x 1200mm İşlem Alanlarına Sahip Masa, Vakum Pompaları Dahil, Class1 Güvenlikli Kapalı Sistem.

LGP PANEL 3 ALANDA KULLANILMAKTADIR

  1. LGP Panel (Led aydınlatma, Slim Led Panel)

  2. Light Box ( Işıklı Reklam Panoları)

  3. Led Light Decoration ( Işıklı Mimarı Dekorasyon)

***Pleksi Noktalama Lazer Sistemi***

Dünyadaki çevresel koşullar sebebiyle daha az enerji kullanımına yönelmektedir. Aydınlatma ile ilgili imzalanan anlaşmalarda (Örnek; Kyoto Protokolü) Avrupa da 2015 yılına kadar ofislerde ve evlerde tüketilen elektrik miktarının %30 azalmasını ön görmektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı dünya Led Teknolojisine yönelmiştir. Yakında kullanmakta olduğumuz gazlı lambaların (flüoresan gibi) üretimi bitecek ve bulmakta güçlük çekeceğiz. Bütün bunların yanında çok hızlı ilerleyen LED teknolojisi görsel, reklam ve p.o.p alanlarında da yerini kalitesi ile arttırarak sağlamlaştırmaktadır.

LGP Teknolojisi aşağıdaki resimde görüldüğü üzere pleksi üzerine yüksek lazer teknoloji kullanarak noktalar atmak ve bu pleksiye yandan led ile aydınlatma sistemine verilen isimdir. Burada ışığın alınacak yüzeyine diffuser(ışık yayıcı) ve pleksinin yansıtıcı yüzeyine ise yansıtıcı kağıt veya dekota kullanılmaktadır. Böylece ince ve geniş ebatta homojen ışık yayan Led Atmatürleri kolayca yapılabilmektedir. Tüm yeni led aydınlatmalar bu teknikle yapılması gerekmektedir.

lgp panelPleksi Noktalama

Flexi Blu Lazer Makinesi İle Pleksi Noktalama

LGP Panel(Pleksi Noktalama) Lazer Uygulama

Pleksi Kesim & Pleksi Noktalama Aynı Lazer İle Uygulama

(NRG 1620 230W)

LGP Panel (Led aydınlatma, Slim Led Panel) Resimler

Light Box & Işıklı Reklam Panoları ve İnce (slim) tabela

Led Light Decoration ( Işıklı Mimarı Dekorasyon)