Galvo Lazer Kesim Makinası

Galvo Lazer Kesim Makinesi

Galvo Lazer kesim makinesi olarak Giotto 3axes Galvo Lazer ve I-Scan 3axes Galvo Lazer olarak 2 model önermektedir. Burada önemli olan kesmek için kullanacağınız malzeme ve ebat çok önemlidir. Ayrıca galvo lazerin lazer tüp co2 kaç watt olmalıdır. Bunu da siz performans ve ürün adeti ile yine siz seçeceksiniz. Galvo Lazer watt leri CO2 lazer tüp 150, 230, 350, 400, 450 watt olarak seçenekler sunmaktadır.

Giotto Galvo Kesim Makinesi,

 

Kesim olarak kumaş ve türevleri için 150×150 cm ye kadar kesim yapabilmektedir. Fakat yüksek kalite istenen yerlerde 100×100 cm ye kadar çok kaliteli kesim yapabilmektedir. Sunni deride de aynı şeyleri söylemek mümkün. Fakat gerçek deri kesecekseniz 70×70 cm ebatlarında kaliteli kesim alınabilir. Elbetteki Giotto Galvo Lazerler tüm malzemeleri 150×150 cm de kesim yapabilen makinelerdir. Fakat ticari ve net olması açısından sizleri düzgün yönlendirmek isteriz. Giotto Galvo lazerler ile kesim ve kazıma yapılabilmesi mümkündür.

I-Scan Galvo Lazer Kesim Makinesi,

 

Kesim Kalitesi olarak Giotto Galvo lazere oranla özellikle geniş ebat olarak kesimlerde 2 kat ince lazer ışın kalınlığından dolayı performansa sahiptir. Özellikle 150×150 cm kesim istenen kumaş, aplike, sunni deri, gerçek deri, spor kumaşları delik delme, metraj lazer kesim sistemlerinde, sunni deri saya rulodan saya kesiminde, Metraj olarak beden kesimlerinde I-Scan lazer önermekteyiz

Galvo Lazer Kesim Makinası Kağıt Davetiye Lazer Kesim

Pleksi Kazıma ve Kesim Giotto Lazer Video Seyret

I-Scan Aplike Lazer Kesim video seyret

https://vimeo.com/145805786

Etiket Lazer Kesim ve Kazıma video seyret

Giotto Galvo Lazer Beden Gesim ve Dekorasyon Delik Delme

İtalyan Teknoloji Giotto lazerlerimiz İle Etiket sektöründe Deri kazıma, Delik Delme, Deri Kesme, Resim ve Logo kazıma ile etiket imalatımız kalıpsız ve maliyeti en düşük tek veya yüksek adetlerde ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.

Galvo Lazer olarak amacımız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, Türkiye’nin her yerinde bulunan Giotto Lazer ağımız ile hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir. En doğru çözüm için bir telefonunuz yeterlidir.

0533 713 34 44

kanat deri lazer desen delik perfore
kanat deri lazer desen delik perfore
AYNA LAZER KESİM
AYNA LAZER KESİM