SATILIK 2.EL GALVO LAZER SAHİBİNDEN

Satılık Giotto Galvo Lazer Sahibinden Alım Satım

Değerli müşterimiz bu sayfamızda ikinci el galvo lazer arayan müşterilerimize yada elindeki galvo lazeri satmak isteyen müşterilerimize destek olmaktır.

  • İkinci El Galvo Lazer Satın Almak : Bu sayfada beğendiğiniz 2.el giotto galvo lazeri direk olarak sahibine ulaşıp satın alabilirsiniz. Firmamız almak istediğiniz makineyi yetkili servis personeli tüm test ve bakımlarını yapar. Demonte ve Monte işlemlerini yerinde yapar. Eğitim vererek sizlere teslim eder.
  • İkinci El Galvo Lazer Satma: Satmak İstediğiniz 2. el giotto galvo lazeriniz varsa bizlere 3 farklı açıdan cihazınızın fotografını,yılını, etiket bilgilerini ve kısa bir sektör videosu ile birlikte necati@aaetum.com adresine yada whatsapp 05337133444 dan gönderebilirsiniz. Satmak istediğiniz fiyat bilgisinide bildirmenizi rica ederiz.

Aşğıdaki 2.el Satılık Giotto Galvo Lazer: 3 yıllık, temiz ve az kullanılmış, 135(160) watt, 120×120 cm çalışma ebatlarında. İstanbul’ da ayakkabı sektöründe kullanılmış çok iyi bir galvo lazer makinesidir. 2. el galvo lazer fiyatı öğrenmek için lütfen arayınız. GSM: 0533713 34 44

 

satılık galvo lazer, 2.el galvo lazer, 2.el giotto lazer, sahibinden 2. el galvo lazer, sahibinden giotto lazer, ikinci el galvo lazer, ikinci el giotto lazer, giotto lazer sahibinden, galvo lazer sahibinden, galvo lazer 2.el, satılık 2.el galvo lazer, satılık ikinci el sahibinden galvo lazer.

2.el galvo lazer sayfası olarak siz değerli müşterilere sektörsel hizmet vermektir. Galvo lazerler tekstilin tüm sektörlerine hizmet verebileceğiniz mükemmel cihazlardır. Galvo Lazer almak istemeniz durumunda internette ve piyasada çok kafanız karışacaktır. Birçok firma uzak doğu marka makineyi Galvo Lazer diye satışa sunulmuştur. Bu cihazların Giotto Galvo Lazer ile karşılaştırma bile yapılamaz. Uzakdoğu (Çin) Galvola lazerleri 2 axes, Theta Lens ile odaklama yapabilen ve lazer kaynakları çam lazer tüp ile çalışmaktadır. Uzak Doğu galvo lazer kesim kalitesi çok kötüdür. Neredeyse kesim yapamayacak ışın inceliğine sahiptir. Sadece Lazer markalama amaçlı kullanılabilmektedir. En büyük sorun ise stabilizedir. Uzakdoğu galvo lazer ler çalışma süresince ısınma yapar ve lazer gücü ve ışın çapı değişkenlik gösterir. Ayrıca maksimum çalışma alanları 50×50 cm ebadındadır. Bu problemler nedeni ile endüstriyel üretime uygun değildir.

İkinci el Satılık iyi bir galvo lazer fiyat bulmak istiyorsanız sitemizden faydalanabilirsiniz. Sitemizden bulacağınız Galvo Lazer Satılık bir cihaz hakkında net bilgilere ulaşabilirsiniz. Elbetteki Galvo Lazer Satılık makinelerimiz tüm makineler de olduğu gibi sarf ömürleri vardır. Giotto Galvo Lazer çok uzun ömürlü cihazlardır. 15 yıldır ilk sattığımız cihazlar dahi aynı lazer tüp ve aynı elektronik teknoloji ile kullanılmaktadır. Buda giotto lazer hep performans hemde kaliteli çalışması ile diğer galvo lazer makina larından ayırmak gerekir.

 3 Comments

Comments are closed.