Bursa İnegöl Ahşap Lazer Kesim Markalama Mobilya Aksesuar İmalatı

SİBU LAZER KESİM, MDF LAZER KESİM, LAZER OYMA MOBİLYA AKSESUARLARI, MOBİLYA AYNA PLEKSİ SÜSLERİ, LAZER KULP, AHŞAP LAZER KESİM

NRGL 2215 LAZER KESİM
NRGL 2215 LAZER KESİM

Endüstriyel 2000×3200 mm 300 watt İtalyan NRGL lazer kesim makinesi ile mobilya aksesuar imalatı. Sibu diye adlandırılan altın, gümüş, bronz gibi parlak pvc ayna görünümlü malzemelerden mobilyanızı çok kolay bir şekilde süsleyecek ve dekor yaratacak bir yapışkanlı malzemedir. Bu 135×210 cm ebatlarında olan bu malzeme çift taraflı yapışkan ile birlikte lazer makinesinde kesilerek değişik ebatlarda üretim yapılabilir.

inegöl lazer kesim
inegöl lazer kesim

Bursa İnegöl 4 mm ve 8 mm MDF ile kabartma lazer kesim yapışkanlı aksesuar imalatı. NRGL lazer kesim makinesi ile çok kaliteli bursa inegöl de lazer kesimi ve lazer ahşap oyma, lazer markalama işleri yapılmaktadır. Vereceğiniz siparişler çok kısa sürede sizlere tesli edilecektir. İtalyan NRGL lazerler ile sizlere İnegöl ve çevresinde hızlı lazer kesim çözümleri üretebiliriz.

İNEGÖL MOBİLYA GALVO LAZER KAZIMA, LAZER DEKORASYON, LAZER RESİM KAZIMA, GIOTTO GALVO LAZER FASON ÇALIŞMA MERKEZİ

Giotto Galvo Lazer Mobilya
Giotto Galvo Lazer Mobilya

Giotto Galvo Lazer İle ahşap kazıma, mobilya lazer kazıma, lazer oyma, lazer resim kazıma, cam lazer kazıma, ayna lazer kazıma, Ahşap masa lazer kazıma, Galvo Lazer sehpa kazıma ve dekorasyonu, 3boyut galvo lazer kazıma ve yakma, Galvo Lazer ahşap eskitme, Lazer eskitme kapı, lazer melamin kaplama kazıma, lazer modüler mobilya markalama ve kazıma, Galvo lazer ahşap resim kazıma gibi tüm işleriniz mükemmel olarak yapılır.

Galvo Lazer Ahşap Masa Gravür Resim
Galvo Lazer Ahşap Masa Gravür Resim

İnegöl Galvo Lazer Ahşap Tablo İmalatı

Galvo lazer ile ham ahşap ve kaplama mdf ile mükemmel tablo imalatı yapabilirsiniz. Galvo lazer el oyma tekniği ile yapılan yada farklı teknikler ile yapılan tüm işlemleri ; Galvo lazer oyma, Galvo Lazer engraving, Galvo Lazer gravür, galvo lazer ahşap kazıma, galvo lazer ahşap markalama, galvo lazer ahşap dekorasyon gibi işlerinizin tamamı İnegöl’de yapmak mümkün.

Galvo Lazer Ahşap Tablo Gravür
Galvo Lazer Ahşap Tablo Gravür

İnegöl PVC Yapışkan Sibu Yapışkan Folyo Yapışkan